-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inca ICAT7-50AG kabel sieciowy Szary 50 m Cat7 S/FTP (S-STP)
Symbol:
568439
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8681949015953 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Ognioodporne | Tak |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Częstotliwość | 600 MHz |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Standard kabla | Cat7 |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Długość kabla | 50 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Złącze 1 | Męska |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 300mm |
