-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Inateck HB2027 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C 10000 Mbit/s Szary
Symbol:
558049
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6972085139484 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalne zasilanie USB | 85 W |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ zasilacza | USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejsy hub | HDMI, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | 2 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
