-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
IRobot Roomba Max 705 Czarny
Symbol:
X185040
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5061042262868 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Szerokość produktu | 365,7 mm |
| Waga produktu | 5,72 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 429,2 x 457,2 x 431,8 mm |
| Wysokość produktu | 104,9 mm |
| Głębokość produktu | 372,1 mm |
| Masa stacji bazowej | 8,47 kg |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wysokość opakowania | 464,8 mm |
| Szerokość opakowania | 495 mm |
| Głębokość opakowania | 510 mm |
| Stacja bazowa | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 514mm |
| Wysokość | 495mm |
