-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
IPEVO DO-CAM aparat do dokumentów Żółty CMOS USB 2.0
Symbol:
2113009
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4712098411298 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Żółty |
| Waga produktu | 335 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3264 x 2448 |
| Efektywna rozdzielczość czujnika | 8 MP |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 245mm |
