-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
INK CARTRIDGE NO 951 XL CYAN/ES
Symbol:
CN046AE
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0886111748976 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Irlandia |
| Kraj pochodzenia | Czechy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Kod OEM | 951XL |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Pojemność kolorowego tuszu | 24 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 951: HP OfficeJet Pro 276, 8100, 8600, 8610, 8620, 8640 |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 4,02 kg |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 50 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Waga brutto palety | 382 kg |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Produktów na palecie | 4500 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,02 kg |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 888182569252; (ABT) 888182569351 |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 115mm |
