-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
INK CARTRIDGE NO 727 CYAN/300ML
Symbol:
F9J76A
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0889296103301 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Inne zwrot(y) wskazujące rodzaj zagrożenia w UE | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 50 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 283 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kompatybilność | Drukarki HP DesignJet seria T920, drukarki HP DesignJet seria T1500, drukarki HP DesignJet serii T930, drukarki HP DesignJet seria T1530, urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2530, urządzenia wielofunkcyjne HP DesignJet seria T2500 eMFP |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Głębokość opakowania | 41 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Wysokość brutto palety | 91,9 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Waga brutto palety | 248 kg |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Waga palety | 248 kg (546.8 funtów) |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 132 mm |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2") |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,71 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 102 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 40mm |
