-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
INK CARTRIDGE 981Y BLACK/EXTRA HIGH YIELD
Symbol:
L0R16A
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0889296095323 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 20000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 185 ml |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów HP 981 PageWide: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Szerokość produktu | 224 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 100% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 740 g |
| Wysokość opakowania | 54 mm |
| Szerokość opakowania | 224 mm |
| Maksymalne obciążenie | 16000 stron/mies. |
| Kod unspsc | 441031052 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 13 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 91 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 867,7 kg |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 1934 mm (48 x 40 x 76.1") |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1934 mm |
| Waga palety | 867,7 kg (1913 funtów) |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Produktów na palecie | 1092 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,15 kg |
| Wysokość brutto palety | 155 cm |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 50 |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 9,15 kg (20.2 funtów) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
| Szerokość | 47mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 100mm |
