-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
ICY BOX Hub 17-Portowy z USB 3.2 Gen
Symbol:
449720
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078173281 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Typ zasilacza | DC |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 8 A |
| Waga produktu | 236 g |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Typu B |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 17 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 16 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 183mm |
