-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
ICY BOX Diamond Case 1980 Obudowa SSD Czarny M.2
Symbol:
590674
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078175438 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Waga produktu | 169 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 237 g |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługa UASP | Tak |
| Zestaw układów | JHL9480, RTL9210 |
| Szybkość przesyłania danych | 80 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 4.0, M.2 |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 22 mm |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 8 TB |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 245 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,14 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 335 mm |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
