-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Hyperkin Pixel Art Zielony, Czerwony Bluetooth Gamepad Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch OLED
Symbol:
533163
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0810007714424 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 294,8 g |
| Głębokość produktu | 184,2 mm |
| Szerokość produktu | 57,1 mm |
| Wysokość produktu | 120,7 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 9 m |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch Lite |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch OLED |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |
