-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Hyperkin DuchesS Biały Gamepad Analogowy Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One
Symbol:
529522
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0810007714530 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wysokość opakowania | 152,4 mm |
| Głębokość opakowania | 82,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 453,6 g |
| Szerokość opakowania | 184,2 mm |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przyciski kierunkowe |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Liczba joysticków | 2 |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Gałki | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |
