-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
HyperX CloudX Stinger II — przewodowy zestaw słuchawkowy — Xbox
Symbol:
27799383
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0197029365972 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 179 mm |
| Nazwa koloru | Biały |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Głębokość opakowania | 58 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Kod unspsc | 52161514 |
| Kompatybilność | Xbox |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -41,5 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 28000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 60mm |
