-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Hub TP-LINK UH7020C
Symbol:
UH7020C
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8885020625295 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, HDMI, BSMI |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
| Interfejsy hub | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 24mm |
| Wysokość | 90mm |
Dane producenta
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
