HDD USB3.1 4TB EXT. 2.5" TS4TSJ25M3C TRANSCEND
Symbol:
TS4TSJ25M3C
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 324 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Przewody | USB Type-C |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 55mm |