HDD USB3.1 4TB EXT. 2.5" TS4TSJ25M3C TRANSCEND
Symbol: TS4TSJ25M3C
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Materiał obudowy Silikon
Obsługiwany systemy operacyjne Linux Kernel 2.6.31
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8
Kolor produktu Czarny
Kolor produktu Zielony
Certyfikaty CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC
Zasilanie magistrali USB
Głębokość produktu 55 mm
Wysokość produktu 150 mm
Waga produktu 324 g
Szerokość produktu 120 mm
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Przewody USB Type-C
Prędkość przesyły danych przez USB 5000 Mbit/s
Wersja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Złącze USB USB Type-C
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717050
Rozmiar HDD 2.5"
Pojemność HDD 4 TB
Szerokość 155mm
Długość 120mm
Wysokość 55mm