GENIUSPRO50 50A Pro Battery Charger
Symbol: GENIUSPRO50
Gwarancja 36 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Ładowanie akumulatora Tak
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed iskrzeniem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem
Zaawansowana diagnostyka Wykrywanie wysokiego napięcia
Zaawansowana diagnostyka Wykrywanie złej baterii
Zaawansowana diagnostyka Odwrotne podłączenie
Zaawansowana diagnostyka Zbyt niskie napięcie baterii
Zaawansowana diagnostyka Automatyczne wykrywanie zasiarczenia/rozwarstwienia kwasowego
Pojemność baterii (max) 2000 Ah
Obsługiwany typ akumulatora AGM / Żelowy
Obsługiwany typ akumulatora 6 V kwasowo-ołowiowy
Obsługiwany typ akumulatora 12 V kwasowo-ołowiowy
Obsługiwany typ akumulatora 24 V kwasowo-ołowiowy
Automatyczna naprawa podłączonej baterii Tak
Kolor produktu Szary
Kolor produktu Czarny
Ilość ładowanych akumulatorów 1
Przeznaczenie Ładowanie, konserwacja i odsiarczanie akumulatorów
Typ zasilacza DC
Typ obsługiwanych baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Diody LED Tak
Stopień ochrony IP IP20
Wbudowany wyświetlacz Nie
Odporny na zadrapania Tak
Wodoodporny Tak
Możliwość zawieszenia Tak
Wbudowana latarka Nie
Prąd ładowania 50/25 A
Rodzaj zasilania Sieciowe
Napięcie ładowania 6/12/24 V
Częstotliwość 50 / 60 Hz
Moc 750 W
Napięcie zasilania 100 - 240 V
Długość kabla zasilającego 1,8 m
Szerokość produktu 316 mm
Wysokość produktu 175 mm
Głębokość produktu 91 mm
Waga produktu 2,27 kg
Zakres temperatur (przechowywanie) -30 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -20 - 50 °C
Etui ochronne Tak
Przewody Przewód wraz z zaciskami do akumulatora
Przewody Kabel zasilający
Zawartość zestawu Instrukcja obsługi x 1
Zawartość zestawu Akcesoria montażowe
Zawartość zestawu Uchwyt mocujący z paskiem
Zawartość zestawu Wkręty samogwintujące
Przedłużacz Tak
Szerokość 290mm
Długość 465mm
Wysokość 250mm