G.Skill Trident Z Neo F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
Symbol: F5-6000J3036G32GX2-TZ5NRW
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Odbiór w punkcie DPD Pickup 0
Zostaw telefon
Technical details:
Producer - G.Skill
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
160.00 mm
Package features / Gross height (mm):
15.00 mm
Package features / Gross width (mm):
140.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
2571 szt.
Package features / Tare weight (kg):
0.09 kg
Package features / Volume (m3):
0.00 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:6:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
0.19 kg
Technical details / Net weight:
0.10 kg
Technical details / Producer:
G.Skill
Warranty:
24 miesiąc
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.