G.Skill Ripjaws F5-4800S4039A16GX2-RS moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 4800 Mhz
Symbol: F5-4800S4039A16GX2-RS
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Przeznaczenie Laptop
Opóźnienie CAS 40
Typ pamięci RAM DDR5
Napięcie pamięci 1.1 V
Korekcja ECC Nie
Profil SPD Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci 4800 MHz
Pamięć RAM 32 GB
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 142mm
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.