G.Skill Ripjaws F5-4800S3434A16GX2-RS moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 4800 Mhz
Symbol: F5-4800S3434A16GX2-RS
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Napięcie pamięci 1.1 V
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 4800 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Opóźnienie CAS 34
Przeznaczenie PC
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Pamięć RAM 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 140mm
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.