G.Skill Ripjaws F5-4800S3434A16GX1-RS moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
Symbol: F5-4800S3434A16GX1-RS
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 4800 MHz
Typ pamięci RAM DDR5
Napięcie pamięci 1.1 V
Pamięć RAM 16 GB
Korekcja ECC Nie
Profil SPD Tak
Przeznaczenie Laptop
Opóźnienie CAS 34
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 68mm
Długość 171mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.