G.Skill Ripjaws F4-2666C19S-8GRS moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2666 Mhz
Symbol: F4-2666C19S-8GRS
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 8 GB
Przeznaczenie Laptop
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Typ pamięci RAM DDR4
Opóźnienie CAS 19
Pamięć RAM 8 GB
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 75mm
Długość 15mm
Wysokość 170mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
8 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.