G.Skill Ripjaws F4-2666C19S-32GRS moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
Symbol: F4-2666C19S-32GRS
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Przeznaczenie Laptop
Typ pamięci RAM DDR4
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Podświetlenie Nie
Opóźnienie CAS 19
Pamięć RAM 32 GB
Profil SPD Tak
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Kraj pochodzenia Tajwan
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 220mm
Długość 22mm
Wysokość 141mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.