G.Skill F4-2400C17D-32GIS moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR4
Symbol: F4-2400C17D-32GIS
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Opóźnienie CAS 17
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR4
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 2400 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Pamięć RAM 32 GB
Wysokość produktu 31,2 mm
Kraj pochodzenia Tajwan
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 3mm
Długość 156mm
Wysokość 136mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.