G.Skill Aegis F4-2666C19D-32GIS moduł pamięci 32 GB DDR4 2666 Mhz
Symbol: F4-2666C19D-32GIS
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Opóźnienie CAS 19
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Prędkość SPD 2666 MHz
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Opóźnienie SPD 43
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Napięcie SPD 1.2 V
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Rodzaj chłodzenia Radiator
Profil SPD Tak
Korekcja ECC Nie
Wysokość produktu 31,2 mm
Kraj pochodzenia Tajwan
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 142mm
Długość 156mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.