G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL32 EXPO BLACK F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR5
Korekcja ECC Nie
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 32
Napięcie pamięci 1.35 V
Profil SPD Tak
Rodzaj chłodzenia Radiator
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) 1.0
Pamięć RAM 32 GB
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Szerokość 160mm
Długość 135mm
Wysokość 14mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.