G.SKILL TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL26 BLACK F5-6000J2636H16GX2-TZ5NR
Symbol: F5-6000J2636H16GX2-TZ5NR
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Napięcie pamięci 1.45 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Przeznaczenie PC
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR5
Podświetlenie Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Korekcja ECC Nie
Profil SPD Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM 32 GB
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Opóźnienie CAS 26
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Szerokość 161mm
Długość 15mm
Wysokość 136mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.