G.SKILL TRIDENT NEO AMD DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK
Specyfikacja
Pamięć RAM 64 GB
Kolor podświetlenia Wielobarwny
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Rodzaj chłodzenia Radiator
Profil SPD Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Podświetlenie Tak
Przeznaczenie PC
Opóźnienie CAS 36
Szybkość przesyłania danych pamięci 6000 MT/s
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.1 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 161mm
Długość 11mm
Wysokość 138mm
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.