G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 64GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A64GX1-RS
Symbol: F5-5600S4645A64GX1-RS
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Pamięć RAM 64 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 64 GB
Opóźnienie CAS 46
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Przeznaczenie Laptop
Szybkość przesyłania danych pamięci 5600 MT/s
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Typ pamięci RAM DDR5
Napięcie pamięci 1.1 V
Profil SPD Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Szerokość 172mm
Długość 15mm
Wysokość 74mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.