G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 32GB 5600MHZ CL46 1,1V F5-5600S4645A32GX1-RS
Symbol: F5-5600S4645A32GX1-RS
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Szybkość przesyłania danych pamięci 5600 MT/s
Napięcie pamięci 1.1 V
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj chłodzenia Radiator
Opóźnienie CAS 46
Obsługa kanałów pamięci Jednokanałowy
Pamięć RAM 32 GB
Przeznaczenie Laptop
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Profil SPD Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 32 GB
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Rodzaj pamięci 262-pin SO-DIMM
Szerokość 170mm
Długość 70mm
Wysokość 15mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.