G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X32GB 5600MHZ 1,1V F5-5600S4645A32GX2-RS
Symbol: F5-5600S4645A32GX2-RS
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Napięcie pamięci 1.1 V
Opóźnienie CAS 46
Typ pamięci RAM DDR5
Przeznaczenie PC
Pamięć RAM 64 GB
Szerokość 139mm
Długość 162mm
Wysokość 18mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.