G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Symbol: F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Rodzaj chłodzenia Radiator
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 32 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.35 V
Przeznaczenie PC
Opóźnienie CAS 36
Pamięć RAM 64 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Profil SPD Tak
Wysokość produktu 33 mm
Szerokość 220mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Pamięć RAM:
64 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.