G.SKILL RIPJAWS M5 NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
Symbol: F5-6000J3636F16GX2-RM5NRK
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.1 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Prędkość zegara pamięci 6000 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Opóźnienie CAS 36
Podświetlenie Tak
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Pokrycie ołowiem Złoto
Korekcja ECC Nie
Rodzaj chłodzenia Radiator
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) Tak
Przeznaczenie PC
Typ pamięci RAM DDR5
Szerokość 161mm
Długość 16mm
Wysokość 138mm
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.