G.SKILL AEGIS 5 DDR5 16GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636C16GX1-IS
Symbol:
F5-5600J3636C16GX1-IS
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 17mm |
Gwarancja:
60 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować samodzielnie.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.