Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A30 (1TB; 2.5"; USB 3.2; 5400 obr/min; White; SP010TBPHDA30S3W)
Symbol: SP010TBPHDA30S3W
Gwarancja 36 miesięcy
428.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Materiał obudowy Plastik, Guma
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.12 Sierra
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.9 Mavericks
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.10 Yosemite
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.11 El Capitan
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion
Cechy zabezpieczeń Odporny na zadrapania
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Diody LED Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8
Kolor produktu Biały
Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo 256-bit AES
Certyfikaty CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM
Zasilanie magistrali USB
Wysokość produktu 18,6 mm
Głębokość produktu 87,5 mm
Waga produktu 181 g
Szerokość produktu 134 mm
Przewody USB
Wersja USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wi-Fi Nie
Technologia Thunderbolt Nie
Złącze USB USB Typu-A
Napięcie operacyjne 5 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717050
Pojemność HDD 1 TB
Rozmiar HDD 2.5"
Model HDD
Szerokość 112mm
Długość 30mm
Wysokość 190mm
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District