Dysk twardy Toshiba N300 MN10ADA10TS 10TB 7200RPM 512MB 3.5" Serial ATA III
Symbol: MN10ADA10TS
Gwarancja 24 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Nie zawiera Halogen
Model HDD
Rozmiar HDD 3.5"
Szybkość HDD 7200 RPM
Przeznaczenie NAS
Pojemność HDD 10 TB
Interfejs SATA III
Kontrola temperatury Tak
UBER < 1 per 10^15 bits read
Zaawansowany format (AF) Tak
Rozmiar bufora dysku pamięci 512 MB
Poziom szumu, bezczynny 34 dB
Czujnik wstrząsów Tak
Kontrola odzyskiwania błędów (ERC) Tak
Szybkość transmisji interfejsu HDD 6 Gbit/s
Działanie 24/7 Tak
Limit obciążenia pracą 180 TB/rok
Czujniki drgań obrotowych (RV) Tak
Średni czas do awarii (MTTF) 1000000 h
Pobór mocy 9,07 W
Napięcie robocze 5 / 12 V
Pobór mocy (bezczynny) 5,74 W
Waga produktu 755 g
Wysokość produktu 147 mm
Głębokość produktu 26,1 mm
Szerokość produktu 101,8 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 60 °C
Wstrząsy podczas przechowywania 250 G
Wstrząsy podczas pracy 70 G
Wibracje podczas przechowywania 3 G
Wibracje podczas pracy 0,25 G
Wysokość opakowania 189 mm
Szerokość opakowania 136 mm
Głębokość opakowania 60 mm
Certyfikaty zgodności RoHS
Technologia dynamicznego cachowania Toshiba Tak
Technologia stabilnego talerza Toshiba Tak
Szerokość 145mm
Długość 25mm
Wysokość 10mm