Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)
Symbol: SP480GBSS3S55S25
Gwarancja 24 miesięcy
435.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Typ dysku SSD 2.5"
Korekcja ECC Tak
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 560 MB/s
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 530 MB/s
Typ błysku NAND TLC (Triple Level Cell)
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Pojemność pamięci SSD 480 GB
Przeznaczenie PC/Laptop
Typ pamięci TLC
Wsparcie TRIM Tak
Usługa RAID Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 500 MB/s
Interfejs SATA III
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 450 MB/s
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie pracy 5 V
Szerokość produktu 100 mm
Wysokość produktu 7 mm
Głębokość produktu 69,8 mm
Wibracje podczas pracy 20 G
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 130mm
Długość 10mm
Wysokość 110mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District