Dysk SSD Silicon Power Ace A55 512GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP512GBSS3A55S25)
Symbol: SP512GBSS3A55S25
Gwarancja 24 miesięcy
400.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Typ dysku SSD 2.5"
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 530 MB/s
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 450 MB/s
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 560 MB/s
Przeznaczenie Laptop
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Interfejs SATA III
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Usługa RAID Tak
Typ błysku NAND SLC (Single Level Cell)
Typ pamięci 3D TLC
Korekcja ECC Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 500 MB/s
Wsparcie TRIM Tak
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Napięcie pracy 5 V
Głębokość produktu 7 mm
Szerokość produktu 100 mm
Wysokość produktu 69,8 mm
Wibracje podczas pracy 20 G
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 125mm
Długość 10mm
Wysokość 107mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District