Dysk HDD Seagate IronWolf ST12000VN0008 (12 TB ; 3.5"; SATA; 256 MB; 7200 obr/min)
Symbol: ST12000VN0008
Gwarancja 36 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Szybkość transmisji utrzymania HDD 210 MiB/s
Interfejs SATA III
Szybkość transmisji interfejsu HDD 6 Gbit/s
Limit obciążenia pracą 180 TB/rok
Model HDD
Pojemność HDD 12 TB
Szybkość HDD 7200 RPM
Cykle start/stop 600000
Rozmiar bufora dysku pamięci 256 MB
Technologia nagrywania CMR
Przeznaczenie NAS
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1000000 h
Rozmiar HDD 3.5"
Początkowe natężenie prądu 1,8 A
Pobór mocy (bezczynny) 5,1 W
Napięcie pracy 5 / 12 V
Pobór mocy w trybie czuwania 1,1 W
Pobór mocy 7,3 W
Głębokość produktu 147 mm
Szerokość produktu 101,8 mm
Wysokość produktu 26,1 mm
Waga produktu 690 g
Zakres wilgotności względnej 5 - 90%
Wstrząsy podczas przechowywania 200 G
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 65 °C
Wstrząsy podczas pracy 50 G
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Szerokość 100mm
Długość 30mm
Wysokość 145mm