Digitus DN-W19 06U/450/MD stojak 6U Szafa wisząca Jasny Szary
Symbol: DN-W19 06U/450/MD
Gwarancja 24 miesięcy
633.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Specyfikacja
Model Szafa wisząca
Materiały Stal
Maksymalny udźwig 60 kg
Produkt wstępnie zmontowany Tak
Rodzaj chłodzenia Pasywne
Konstrukcja drzwi przednich Stal
Pojemność stelaża 6U
Stopień ochrony IP IP20
Kolor produktu Jasnoszary
Zamek Tak
Szerokość produktu 600 mm
Głębokość produktu 450 mm
Rozmiar 48,3 cm (19")
Szerokość 630mm
Długość 160mm
Wysokość 630mm