-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DeLOCK Zestaw precyzyjnych śrubokrętów - 130 szt
Symbol:
2205652
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4043619641673 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | SIM |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Tri-Wing |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Pozidriv |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | U form |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Hex (imperialny) |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Hex (metryczny) |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Phillips |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Pentagon |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Kwadrat |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Trójkąt |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Torx |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Gniazdo |
| Ilość wkrętaków | 1 |
| Typ produktu | Zestaw |
| Rodzaj wkrętaka | Wkrętak precyzyjny |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba wierteł | 120 szt. |
| Uchwyt na bit | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor uchwytu | Szary |
| Rozmiary wkrętaków/wierteł | Hexagon: 2 x H0.7; 2 x H0.9; H1.3; H1.5; H2.0; H2.5; H3.0; H3.5; H4.0; H4.5; H5.0; H6.0; H1/16; H5/64; H3/32; H7/64; H1/8; H9/64; H5/32; H3/16 Socket: M2.5; M3; M3.5; M4.0; M4.5; M5.0; M5.5; G3.8; G4.5 Torx: T1, 3 x T2, T3, T4, 2 x T5 Drilling: 2 x T6H, T7H, 2 x T8H, T9H, 2 x T10H, T15H, T20H; T25H Slotted: 3 x 1.0; 3 x 1.3; 1.5; 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0 Philips: 3 x PH0000; 3 x PH000; 2 x PH00; 2 x PH0; 2 x PH1; 2 x PH2 Pozidrive: PZ0; PZ1; PZ2 Tri-Wing: 3 x Y000; 2 x Y00; Y0; Y1; Y2 Pentagon: 3 x P2; 2 x P5; P6 Triangle: 2.0; 2.3; 2.6; 3.0 Square: SQ0; SQ1; SQ2; SQ3 U form: U4; U6; U8; U10 SIM: 0.1; 0.3; 0.8; 1.0 In Philips: IN PH2 Medium Board: 2.0; 2.5 Long bits: PH000; Y000; P2 |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Długość produktu | 155 mm |
| Walizka | Tak |
| Dołączony drążek przedłużający | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 200mm |
