-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DeLOCK 65962 kabel równoległy Czarny 3 m USB Typu-A DB-9
Symbol:
1904188
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4043619659623 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB Typu-A |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 2 | DB-9 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 92mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 91mm |
