-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Dalmierz laserowy Uni-T LM600
Symbol:
58144-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750560402 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Dalmierz laserowy Uni-T LM600
LM600 to laserowy dalmierz z serii LM, przeznaczony do precyzyjnych pomiarów odległości, wysokości, kąta oraz prędkości. Urządzenie wykorzystuje impulsowy laser bezpieczny dla oczu, dzięki czemu sprawdza się w pracy terenowej i półprofesjonalnych zastosowaniach takich jak pomiary inżynieryjne, nawigacja, golf czy myślistwo. Wbudowany system optyczny z 6-krotnym powiększeniem ułatwia obserwację celu, a czytelny wyświetlacz LCD zapewnia szybki odczyt wyników w różnych warunkach.
W zestawie
- Dalmierz laserowy
- Torba transportowa
- Smycz
- Kabel interfejsu USB
- Instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | LM600 |
| Typ | Dalmierz laserowy |
| Zakres dystansu | 5~600 yd |
| Dokładność pomiaru dystansu | ±1 yd ± DX 0.2% |
| Powiększenie | 6X |
| Średnica obiektywu | 25 mm |
| Zakres pomiaru wysokości | 250 yd |
| Błąd pomiaru wysokości | ±0.5 yd |
| Zakres pomiaru prędkości | 0~300 km/h |
| Zakres pomiaru kąta | ±45° |
| Błąd pomiaru kąta | ±1° |
| Laser impulsowy | Tak |
| Bezpieczny dla oczu | Tak |
| Szybki pomiar dystansu | Tak |
| Wyświetlacz | LCD |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion 3.7V 1500mAh |
| Kolor | Czerwono-szary |
| Waga | 230 g |
| Wymiary | 114 mm x 76 mm x 48 mm |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Gross weight:
416
Net weight:
230
HS Code:
9015100000
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750560402
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf
