-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Dalmierz laserowy Uni-T LM40Mi
Symbol:
58152-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750540855 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Dalmierz laserowy Uni-T LM40Mi
LM40Mi to kompaktowy dalmierz laserowy, który łączy niewielki rozmiar z funkcjonalnością przydatną w codziennych pomiarach. Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji łatwo go mieć zawsze pod ręką, co ułatwia pracę w terenie, przy remontach czy projektach technicznych. Urządzenie oferuje wysoką dokładność oraz różne tryby pomiaru, dlatego pozwala szybciej i wygodniej dopasować sposób działania do konkretnego zadania. Solidna, metalowa obudowa poprawia trwałość i komfort użytkowania, szczególnie w bardziej wymagających warunkach. Podświetlany ekran LCD zapewnia czytelność wyników, a możliwość zmiany jednostek i funkcja samokalibracji pomagają zachować precyzję i wygodę obsługi na co dzień.
W zestawie
- Dalmierz laserowy Uni-T LM40Mi
- Kabel USB
- Smycz (pasek na rękę)
- Instrukcja obsługi
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | LM40Mi |
| Zasięg pomiaru | 0,05 m - 40 m |
| Dokładność | ±(2,0 mm + 5 * 10^-5 D) |
| Jednostki miary | m, inch, ft |
| Klasa lasera | Klasa II (630-670 nm, <1 mW)</td> |
| Funkcje | Pomiar ciągły, powierzchnia, objętość, obwód, twierdzenie Pitagorasa, MAX/MIN |
| Automatyczne wyłączanie lasera | po 20 s |
| Automatyczne wyłączanie urządzenia | po 150 s |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion 3.7V 370 mAh |
| Wydajność baterii | 8000 pomiarów na pełnym naładowaniu |
| Ładowanie | USB Typu-C |
| Temperatura pracy | 0°C - 40°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C - 60°C |
| Wilgotność przechowywania | 20% - 80% RH |
| Wymiary | 86,5 x 36,5 x 19,5 mm |
| Waga netto | 75 g |
Gross weight:
165
Net weight:
75
HS Code:
9015100000
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750540855
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf
