-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Dahua Technology LDH32-SAI200K Płaski panel Digital Signage 81,3 cm (32") LED Wi-Fi 250 cd/m2 Full HD Czarny Procesor wbudowany
Symbol:
100518033
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6939554907906 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość ramki (dół) | 1,1 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,1 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Szerokość ramki (góra) | 1,1 cm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 35 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 32 kWh |
| Waga wyświetlacza | 13 kg |
| Wysokość wyświetlacza | 414,9 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 720,4 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 51,1 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Wysokość opakowania | 540 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,8 kg |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 845 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Żywotność panelu | 30000 h |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port USB | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Model procesora | A17 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WMV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MOV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | ASF |
| System komputerowy | Tak |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 8.0 |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Format kompresji zdjęć | BMP |
| Format kompresji zdjęć | PNG |
| Format kompresji zdjęć | GIF |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Typ procesora | ARM Cortex |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 850mm |
| Wysokość | 140mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Pamięć RAM:
2 GB
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
32"
Dane producenta
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
