-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DYMO LabelManager ® ™ 210D - AZY
Symbol:
S0784470
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3501170784464 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Układ klawiatury | AZERTY |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 435 g |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Typ taśmy | D1 |
| Podkreślenie | Tak |
| Ilość rodzajów pudełek | 8 |
| Liczba styli | 7 |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Wysokość opakowania | 203 mm |
| Głębokość opakowania | 97 mm |
| Szerokość opakowania | 222 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podłączony PC | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pamięć etykiet | 9 etykiet |
| Podgląd wydruku | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Prędkość druku | 12 mm/s |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Waga brutto palety | 132,4 kg |
| Wysokość brutto palety | 106,2 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 120 szt. |
| Maksymalna szerokość etykiety | 1,2 cm |
| Auto-cutter | Nie |
| Obsługuje szerokość papieru | 6, 9, 12 mm |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 500mm |
