-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DJI RS BG21 Grip (RS 3)
Symbol:
24912-0
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941565933492 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
DJI RS BG21 Grip do DJI RS 3
Teraz możesz nagrywać nawet przez cały dzień - nie obawiaj się, że Twój DJI RS 3 zbyt szybko odmówi Ci posłuszeństwa. Uchwyt z akumulatorem DJI RS BG21 Grip zapewnia czas pracy do 12 godzin i obsługuje szybkie ładowanie 18 W. Aby go naładować, wystarczą około 2,5 godziny! Co więcej, możesz ładować go niezależnie od gimbala lub używać podczas ładowania, zapewniając w ten sposób stałe źródło zasilania DJI RS 3. Dzięki przemyślanej konstrukcji wymiana akumulatora jest niezwykle prosta, a urządzenie staje się mniejsze, co znacznie ułatwia jego transport i przechowywanie. Uwaga: szybkie ładowanie wymaga użycia kabla USB-C do USB-C.
| Producent | DJI |
|---|---|
| Nazwa | DJI RS BG21 Grip |
| Model | BHX711-3000-7.2V |
| Typ | 18650 2S |
| Pojemność znamionowa | 3000 mAh |
| Energia znamionowa | 21 Wh |
| Napięcie nominalne | 7,2 V |
| Zakres napięcia | 6-8,4 V |
| Napięcie wejściowe ładowania | 5 V / 2 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A |
| Szybkie ładowanie | PD |
| Kompatybilność | DJI RS 3 |
Gross weight:
260
Ilość w kartonie:
25 szt.
Net weight:
200
Box length:
13,50
Box width:
8,50
Box height:
3,50
HS Code:
8507600090
GPSR Link:
https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf
Informacje o generowaniu danych:
https://dataact.innpro.pl/dji/6941565933492
Seria Ronin:
DJI RS 3, DJI RS 4
