-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DEWALT MT ZESTAW BRZESZCZOTÓW 5CZ.
Symbol:
1086616
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5054905325244 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Odpowiednie do materiałów | Drewno |
| Odpowiednie do materiałów | Płyta gipsowa |
| Odpowiednie do materiałów | Metal |
| Odpowiednie do materiałów | Drewno z gwoździami |
| Odpowiednie do materiałów | Plastik |
| Materiały | Bimetaliczny |
| Kompatybilność z marką | DeWalt |
| Model | Zestaw śmigieł |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Ilość sztuk | 5 |
| Szerokość | 97mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 6mm |
