-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
DESKMINI ASROCK X600/USB4/B/BB/BOX
Symbol:
X600/USB4/B/BB/BOX
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711581491519 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Wbudowana pamięć wewnętrzna | Nie |
| Bez ECC | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obudowa | Komputer wielkości 1.92 L |
| Typ produktu | Technologia barebone |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny zasilacz |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Układ płyty głównej | AMD X600 |
| Układ audio | Realtek ALC269 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 223mm |
| Wysokość | 185mm |
Dane producenta
ASRock Incorporation
2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd.
112 Taipei City
Taiwan
info@asrock.com.tw
