D-Link Switch DXS-1210-12SC/E
Symbol: DXS-1210-12SC/E
Gwarancja 60 miesięcy
szt.
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Szerokość brutto palety 120 cm
Długość brutto palety 110 cm
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) 30 szt.
Wysokość kartonu dostawczego 38,3 cm
Waga netto kartonu dostawczego 11,7 kg
Produkty na palecie (morze) 90 szt.
Długość kartonu do wysyłki 56,2 cm
Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 12,7 kg
Waga brutto palety (morze) 399,6 kg
Wysokość palety (morze) 2,05 m
Waga brutto palety (powietrze) 247,3 kg
Szerokość kartonu dostawczego 31,4 cm
Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) 3 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) 18 szt.
Wysokość palety (powietrze) 128,4 cm
Ilość na palecie (powietrze) 54 szt.
Diody LED Tak
Bezpieczeństwo cUL, CB, CE, CCC, BSMI
Kolor produktu Srebrny
Kolor produktu Czarny
Możliwości montowania w stelażu Tak
Układ 1U
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 43,81 W
Głębokość produktu 440 mm
Waga produktu 2,73 kg
Wysokość produktu 44 mm
Szerokość produktu 210 mm
IGMP snooping Tak
Obsługa MIB Y
Obsługa jakość serwisu (QoS) Tak
Warstwa przełącznika L2
Typ przełącznika Zarządzany
Zakres wilgotności względnej 0 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -5 - 50 °C
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Obsługa sieci VLAN Tak
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ab
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3an
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ae
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3az
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3z
Obsługiwane typy kabli Cat6a
Obsługiwane typy kabli Cat6
Obsługiwane typy kabli Cat7
Protokół drzewa rozpinającego Tak
Obsługa 10G Tak
Waga wraz z opakowaniem 3,91 kg
Wysokość opakowania 96 mm
Szerokość opakowania 349 mm
Głębokość opakowania 546 mm
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 2
Złącze światłowodowe SFP+
Ilość slotów Modułu SFP+ 10
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ 10G Ethernet (100/1000/10000)
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85176990
Przepustowość rutowania/przełączania 240 Gbit/s
Zgodny z Jumbo Frames Tak
Wielkość tabeli adresów 16000 wejścia
Przepustowość 178,56 Mpps
Obsługa PoE Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ENERGY STAR
Szerokość 75mm
Długość 250mm
Wysokość 295mm