D-Link | Smart Switch | DGS-1100-24V2 | Zarządzany | Desktop | Porty 1 Gbps (RJ-45) ilość 24 | Typ zasilania 100 do 240 V AC, 50
Symbol: DGS-1100-24V2/E
608.00
szt.
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Odbiór w punkcie DPD Pickup 0
Zostaw telefon
Design / Rozmiar układu:
Desktop
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
365 mm
Package features / Gross height (mm):
100 mm
Package features / Gross width (mm):
335 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Palette Qty:
141 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
480.00 g
Package features / Plastic (No PET):
120.00 g
Package features / Tare weight (kg):
0.60 kg
Package features / Volume (m3):
0.0122275 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:5:2017-04-01
Pozostałe właściwości / Typ zasilacza:
100 to 240 V AC, 50 to 60 Hz Internal